Zajímají Vás informace z praxe?

Na náš blog pro Vás chystáme informace o optimalizačních systémech a jejich dopadech v praxi. Nenašli jste co jste hledali? Ozvěte se nám.

Chci vědět více

Nejnovější články

PŘÍKLAD - jak optimalizovat pevné linky?

Doba čtení: 4 minuty
Pokud Vaše firma rozváží zboží a máte větší množství vozidel, je velká pravděpodobnost, že dopravu plánujete skrze systém pevných rozvozových tras, tzv. linek. Podívejte se na praktický příklad toho, jak vypadá jejich optimalizace.
Celý článek

Víte, jak fungují optimalizační nástroje pro plánování dopravy?

Doba čtení: 2 minuty
Pokud se Vaše společnost zabývá logistikou a distribucí, je plánování dopravy klíčovým faktorem pro úspěch a efektivitu celé firmy. Správné plánování tras, časování a využití dopravních prostředků může mít zásadní vliv na snížení nákladů, optimalizaci dodacích lhůt a zlepšení spokojenosti zákazníků. S tím denně pomáháme společnostem z celého světa. Víte ale, jak optimalizační nástroje fungují?
Celý článek

7 důvodů, proč ve Vaší firmě nelze trasy plánovat lépe

Doba čtení: 4 minuty
Možná jste si teď, nebo někdy v minulosti říkali, jestli nelze plánovat dopravu efektivněji. Druhým dechem jste si ale rovnou odpověděli, že to nejde protože… A právě konec téhle věty slýcháváme od různých společností v různých podáních, ale v drtivé většině se nejedná o tak zásadní překážky, jak jsou v tu chvíli vnímané. Jaké překážky to tedy jsou, a jak se dají řešit?
Celý článek

Co to je optimalizace dopravy a co by mohla znamenat pro Vaši firmu?

Doba čtení: 2 minuty
Už jste někdy slyšeli pojem "optimalizace dopravy"? Pokud ano, přemýšleli jste jaký dopad by mohl mít optimalizační nástroj ve Vaší společnosti?
Celý článek

Proč by pro Vás RINKAI ROUTING mohl být to pravé?

  • Implementace a zkušební provoz ZDARMA.
  • Snížení přepravních nákladů až o 20%.
  • Zrychlení plánování dopravy.

Ozvěte se! Ukážeme vám RINKAI ROUTING v akci.

Děkujeme!
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Ozveme se Vám co nejdříve.